Skip to main content

Software pro výpočet uhlíkové stopy je dnes nutnost. Než ale konkurovat celé řadě více méně jednoúčelových webových kalkulaček, rozhodli jsme se nakonec spolehnout na špičkové a osvědčené řešení. Tímto tedy veřejně ohlašujeme spolupráci s belgickou firmou Carbon+Alt+Delete.

Pro poskytování opravdu kvalitních služeb našim zákazníkům v Německu, USA, Finsku a dalších zemích potřebujeme kvalitní software. Tím Carbon+Alt+Delete rozhodně je. Abychom se domluvili na užší spolupráci, vydali se Lukáš Ferkl a Běla Ondrová do belgického Mechelenu, kde společně s Kenneth Van den Bergh a Javier García probrali možnosti, jak si můžeme být vzájemně prospěšní.

Lukáš Ferkl má s kooperací s belgickými partnery dlouholeté zkušenosti v rámci působení v ČVUT UCEEB. Jeho tým spolupracoval na prestižních mezinárodních projektech s týmem profesorky Lieve Helsenové z KU Leuven. A protože svět je malý, zakladatel Carbon+Alt+Delete, Kenneth Van den Bergh, u profesorky Helsenové studoval. Kenneth tak pro nás není jenom dodavatel softwaru, ale partner, se kterým můžeme společně nabídnout to nejlepší, co dnes v oblasti consultingu ESG existuje.

Děkujeme za spolupráci a softwarový restart.

Naše klávesová zkratka je Carbon+Alt+Delete!