Skip to main content

Školení

Kurzy navržené tak, aby poskytovaly praktické znalosti a dovednosti, které můžete okamžitě aplikovat ve vaší organizaci.

V EnviTrail vytváříme každé školení speciálně na míru našim zákazníkům. Školení se obvykle dělí na dvě hlavní části: první je zaměřená na ESG a uhlíkovou stopu, druhá pak na praktické příklady z oblastí, které jsou relevantní pro účastníky a účastnice kurzu. Cílem je, aby mohli zákazníci po dokončení kurzu ihned využít nové znalosti v praxi.

Doc. Ing. Lukáš Ferkl, Ph.D.

Proč školení od EnviTrail?

Lektoři z praxe

Díky tomu, že naši lektoři pravidelně spolupracují s manažery a majiteli firem, jsou naše školení obohacena o aktuální příklady z praxe a o skutečné příběhy, které vám pomohou lépe pochopit, jak získané znalosti využít v reálném světě.

Vždy aktuální a relevantní

Všechny naše kurzy jsou průběžně aktualizovány, aby odrážely nejnovější trendy a změny v legislativě související s udržitelností, uhlíkovou stopou a ESG. Ujistěte se, že získáte nejaktuálnější informace dostupné na trhu.

Praktické využití

Klademe důraz na praktickou stránku věci. Naše školení nejsou jen o teorii – nabízíme vám nástroje, postupy a přístupy, které můžete okamžitě začít používat ve vaší práci.

Pokud poptáváte školení ohledně uhlíkové stopy, ESG, nefinančního výkaznictví nebo právních povinností z oblasti udržitelnosti, zavolejte nám nebo pošlete kontakt. My se vám ozveme během 24 hodin zpět.